מה אומרים עלינו

את בני אני מכיר למעלה מ 20 שנה, בני אחראי על הגיוס שלי לכוחות הבטחון והיום אני חב לו חוב גדול ומשמעותי בחיי. מזה שנים אני יודע שבני מייעץ בתחום הכלכלי ותמיד רציתי ללכת אליו ולשמוע דברי חכמה בנושא. למה לא הלכתי אתם שואלים?....כי לא היה חסר לי כסף, כי לא היו לי קשיים כלכליים ובעיקר כי הכל נראה שעובד כמו שצריך. אז מתי אשתי ואני פגשנו את בני?....כשלא היה לנו כסף, כשנכנסנו לקשיים כלכליים ובעיקר כי שום דבר כבר לא עבד. פנינו לבני כשהגענו לקצה (אמנם בזמן פציעות אבל לשימחתינו עדיין בזמן) באנו חדורי מטרה לצאת מהתסבוכת המטורפת שנכנסנו אליה. היום בפרספקטיבה של זמן...8 חודשים אני יכול להגיד בצורה ברורה וחד משמעית שבני הרים אותנו!!!! עברנו תהליך בונה לא רק בפן הכלכלי אלא גם בפן האישי, הרווחנו בחזרה את החיים!! אני משוכנע שאם היינו מתחילים את התהליך בזמן שהיינו ברווחה כלכלית, היינו היום במקום אחר לגמרי בחיים...לכן אני בטוח שלא צריך להיות במצוקה כלכלית בכדי לקבל יעוץ כלכלי, ההיפך הוא הנכון, לכו ליעוץ כלכלי בכדי שתוכלו להגיע לרווחה כלכלית. זה ישמע מוזר אבל מה שיפה בתהליך זה שבני שינה לנו המון אבל בפועל כמעט ולא הרגשנו את השינוי, המשכנו את החיים עם הכוונה נכונה, דרך, מסגרות כלכליות מותאמות, חשיבה כלכלית, שיתוף מלא של הילדים בתהליך ובעיקר עם המון מוטיבציה. אז אם אתם עדיים מתלבטים...אז זה הזמן לקבוע פגישה. בני מבורך היקר...המון תודה על הליווי, הדרך, ההכוונה ובעיקר על החברות והאמפטיה לאורך כל הדרך. הדר, גלעד והילדים.

Gilad Elazar

בני ניחן ביכולות יעוץ מעולות והבנה כלכלית רחבה. הסבלנות, הרצון לעזור, הנתינה, המקצועיות וחוסר הפשרות, הן התכונות שעזרו לנו מצידו של בני לאורך התהליך. תודה לך בני, ממליצים בחום.

Ifat Lavi Dagan

תודה רבה בני על יעוץ משכנתא. בזכותך אני נחסוך כמה מאות אלפי שקלים בהחזרים ! ממליצים בחום, מיכאל וחוף

Hof Arieli

בני תודה רבה! קבלתי ממך כמה טיפים ללא עלות, שחסכו לי המון כסף. מעריך את היחס האישי וההשקעה.

Adir Aharoni

על בני והיכולות שלו לשנות לנו דפוס חשיבה ולהעביר ממצב מינוס לפלוס שמענו מאחי. הצעד הכי טוב שעשינו בחיינו! היה קשה ומאתגר אבל בני היה שם לאורך כל הדרך! לתמוך, לחזק ולנזוף כשצריך, כמו אבא שדואג לילדים שלו. תוך שנה וחצי ממינוס של עשרות אלפי שקלים קנינו בית להשקעה! בני אתה אלוף!!!!

Shiran Haroush Levy

חבריה אני מכיר אישית את בני מבורך הלוי,ומודיע לכם חד משמעית:אדם מיוחד בעל יכולות נדירות!!! ממליץ לכם להיפגש איתו,יכול לקדם אתכם בחיים!!

‎אביגדור בר-גיל

רציתי רק לומר תודה רבה לבני על הייעוץ והעזרה במשכנתא שלקחנו. קיבלנו שירות מעל ומעבר ובזכות המסודרים חסכנו מעל 170000 ש"ח. שוב, תודה רבה

גלילה לראש העמוד

לפני שתעזוב

אולי תרצה להירשם לרשימת העדכונים וההטבות שלנו?

קופת החיסכון הראשונה של סיון המסודרים

מה דעתך?

אני כאן לשאלות. בני
דילוג לתוכן